Dlaczego ESN? Co zmotywowało Cię do dołączenia do Stowarzyszenia? Co sprawia, że wciąż masz ochotę w nim działać?

Bo kocham poznawać nowych ludzi, ich kulturę, kiedy mam szansę z nimi porozmawiać, mogę poznać namiastkę ich kraju. Do dołączenia zmotywował mnie również pobyt na Erasmusie. ESN daje mi cząstkę tego, co mogłam doświadczyć podczas wyjazdu. 

 

Jak nie ESN to... (kilka słów o Twoich zainteresowaniach)?

Szczerze powiem że nie wiem, nie jestem w stanie odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, zawsze dużo się dzieje w moim życiu i idę tam gdzie mnie moje nogi zabiorą.  Nie mówię ludziom o swoich planach,pokazuje im rezultat/wynik.

 

Co Cię motywuje do wstania z łóżka? (czyli kilka słów o Twojej motywacji)

Chęć do życia, do wykorzystania każdego dnia najlepiej jak mogę.  Każdy dzień jest odpowiedni, żeby zacząć coś nowego lub wprowadzić jakąś zmianę w naszym życiu. Życie jest bardzo krótkie próbujmy je przeżyć, tak jak chcemy i nie żałować żadnej decyzji.

 

Film/serial/książka, które mają dla Ciebie duże znaczenie i dlaczego?

Nie mogę podać jednego serial, który ma dla mnie duże znaczenie, jedynie mogę podać kilka moim zdaniem, ale żaden z nich nie miał dużego wpływu na moje życie.

 

Nowa pasja/zainteresowanie/zajęcie, które zaczęłaś praktykować w czasie pandemii? 

Podczas pandemii odkryłam pasję do biegania, jest to czas tylko i wyłącznie dla mnie, wtedy mogę się wyłączyć od codzienności i obowiązków. 

 

Na pytania odpowiedziała:

Zosia Hałaburda