DZIEŃ OTWARTY Z ERASMUSEM

 

Program Erasmus+ jest jedynym w swoim rodzaju programem umożliwiającym studia zagranicą w różnych europejskich krajach. Pozwala Ci on także wyjechać na praktyki w tych krajach, co sprawia, że studiowanie staje się jeszcze bardziej ekscytujące!

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy wie co Erasmus tak naprawdę oznacza, dlatego więc stworzyliśmy Dzień otwarty z Erasmusem – wydarzenie promujące mobilność, podczas którego członkowie ESN UAM Poznań i Koordynatorzy Wydziałowi spotykają się i wyjaśniają wszystkie szczegóły dla tych, którzy są zainteresowani studiowaniem zagranicą.

 

Wiele krajów okazuje się być idealnymi miejscami na odbycie Erasmusa dla polskich studentów, dlatego właśnie Dzień otwarty z Erasmusem jest tym miejscem i czasem, kiedy możesz zadawać nam pytania i rozwiać wszystkie swoje wątpliwości. My natomiast postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania z pomocą zagranicznych studentów, którzy przyjechali  studiować w Poznaniu. Oni będą mogli opowiedzieć krótko o swoim kraju i pomóc Ci wybrać najlepsze miejsce na Twoje studia lub praktyki zagranicą.

 

A więc przyjdź i zobacz na własne oczy, co tak naprawdę znaczy być Erasmusem!