Cześć, hi, hola! :) 

Mam na imię Ada i w sekcji ESN UAM Poznań jestem Ambasadorem mobilności, co oznacza, że moim najważniejszym zadaniem jest przekonanie was do mobilności. Chcę wam uświadomić, że jest ona interesującym sposobem życia i jak raz się spróbuje to chce się więcej, a wiem co mówię, ponieważ sama kilkukrotnie korzystałam z wymiany Erasmus+. Przez to teraz chcę się dzielić moim doświadczeniem z wami.

Program Erasmus+ jest tak szerokim programem, że sama ciągle poszerzam wiedzę na jego temat i mnie zaskakuje, dlatego jeśli czegoś potrzebujesz nie bój się zapytać, jestem tu dla was :) Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania związane z odbywanym czy planowanym przez Was wyjazdem. Pomogę przy rekrutacji, powiem na co zwrócić uwagę, a za pośrednictwem grupy ERASMUS FAMILY UAM POZNAN możemy razem spróbować poszukać osób, które już studiowały w mieście lub na uczelni do której chciałbyś być.

Erasmus to niesamowity program, który daje każdemu duża szanse poznania inne kultury, innego języka, innego kraju i innego systemu nauczania, a wszystko to przy wsparciu stypendialnym- jest to niesamowita szansa i warto z niej skorzystać !!

Pamiętaj, że program ten to nie tylko studia, ale również staże, praktyki czy wolontariat.

Służę pomocą w każdej chwili! Śmiało piszcie na: erasmus.uam.poznan@esn.pl .