Ahoj!

Mam na imię Wiktor i od kwietnia 2019 jestem studenckim Ambasadorem Mobilności, dlatego chcę przekonywać WAS do korzystania z możliwości, jakie oferuje projekt Erasmus+!

Do uczestnictwa w tym projekcie zainspirowały mnie moje własne wyjazdy. Przygodę z ERASMUS+ zacząłem już na II roku studiów wyjazdem do Brna (Czechy). Od tamtej pory postanowiłem co roku wyjeżdżać i tak w kolejnym roku byłem w Joensuu (Finlandia) a następnie w Reykjaviku (Islandia). Mogę śmiało powiedzieć, że posiadam płynną znajomość tematu ERASMUS+. Dzięki temu mam teraz znajomych rozproszonych po wielu krajach, których mogę odwiedzać, a z drugiej strony jestem w stanie udzielić WAM praktycznych wskazówek, jak wykorzystać w pełni wyjazd z Erasmusa.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na wyjazd, piszcie śmiało na erasmus.uam.poznan@esn.pl ze wszelkimi wątpliwościami! A gdy jesteście już zdecydowani na wyjazd, lecz nie do końca wiecie, jak stworzyć swój Learning Agrement lub szukacie pomocy w znalezieniu zakwaterowania – dodajcie się do grupy na Facebook’u ERASMUS FAMILY UAM POZNAŃ!

Pamiętajcie też o grupie Wyjazdy z Erasmus + !

Erasmus+ to nie tylko wymiany dla studentów, ale też praktyki, staże lub wolontariaty! Dołączcie do nas i korzystajcie z możliwości, jakie daje ten niesamowity program

O sobie mogę powiedzieć, że jestem studentem prawa na WPiA, a poza uczelnią zajmuje się sportami siłowymi  (głowie trójbojem siłowym klasycznym).